24x17-2.8kB    Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice sheltií    24x17-2.8kB  

 

 

 

Chovatelská stanice Lenfir se nachází na jižní Moravě, ve městě Vyškově. Zakladalelkou našeho chovu sheltií byla vynikající fenka - VCH. Emily Endless Smaal Kim (dosáhla výborných výstavních výsledků - CAJC, res.CAC, CAC, Klubový vítěz - Chropyně 2005, 2xBOV a veterán champion), její dcery - VCH. Aneli Gold Lenfir(získala 2xres.CAC, 5xCAC, CACIB, BOB, 2xBOV a veterán champion), Corunka Key Lenfir(získala 2xCAC, 2x res.CAC) a pejsek Fain Friend Chancy Remus nám dělal na výstavách radost, získal ocenění - VN1, výborný, CAJC, 5xres.CAC a 4xCAC, VTV, 2xBOV - na ně s láskou vzpomínáme... Nyní máme zasloužilé veteránky- Napoli Gold Lenfir a Suzi Star Lenfir a chovnou, krásnou Viktorii Princes Lenfir. Všechny fenky mají složené "canisterapeutické zkoušky" s plným počtem bodů a intenzivně pracujeme v této specializaci.  Napoli Gold Lenfir na výstavách - VN 1, výborná, VTM, CAC, Vítěz KV Chropyně, BOB, má skvělou vyrovnanou povahu. Suzi Star Lenfir - výborná, 2xres. CAC - zlatá fenka s vlohou pro tricolor, fenka je temperamentní se skvělou vyrovnanou povahou. Naše  Viktoria Princes Lenfir - VN1, nejlepší štěně výstavy - Chropyně 2018, výborná, res.CAC, canistarapeutické zkoušky, chovná fenka. Naší nejmladší nadějí je Žofinka Miss Lenfir, zatím mladá fenka v dorostu výborná a pejsek Hayashi Chancy Remus, doufáme, že i je čeká úspěšná výstavní kariéra. Všechny naše sheltie mají vyšetřené oči a jsou CEA/PRA/kat. - negativní. Všichni moji psi aktivně pracuji v canistarapii.

    

 

    

................................................................................................................................................

Naše odchovy:

ODCHOVY - vrhy po Viktorii - ,,Z", po Napoli - "P, T, V, X, Y" a po SUZI - vrh,,U, W" - klikni

Štěňátka odchováváme s velkou láskou a péčí v rodinném prostředí. Prvních šest  týdnů rostou s námi v domě a pak si začínají zvykat na dvorek. Štěňátka pravidelně odčervujeme, 1x očkujeme a čipujeme. K odběru jsou od 7. týdne stáří, plně socializovaná a navyknutá na granulky. Jsme velmi rádi, pokud noví majitelé s námi udržují kontakt.

FOTOGALERIE 

 

Vzpomínáme:

+28.11.2014 VCH Emily a její odchovy -  "A,B, C, E, G, CH, J" -klikni

+6.3.2018 Corunka Key a její odchovy - "M, N, R, S" - klikni

+4.3.2019 VCH.Aneli a její odchovy - "D,F,H,I,K,L,O"- klikni 

+13.9.2022 FAIN FRIEND CHANCY REMUS - klikni               

 

 

KONTAKT : Lelková Lenka, , Vyškov, ČR
mob.: +420 737968564, e-mail : lelkova@centrum.cz

ZPĚT